SPAM

75 komentarzy:

 1. hej! wpadałabyś na bloga z imaginami o piłkarzach i powiedziała co o tym sądzisz ?
  http://football-i-inne-imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na bloga z imaginami http://imaginy-1direction.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że wpadniesz i pozostawisz po sobie komentarz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym zaprosić Cię na mojego nowego bloga http://dejavuzycia.blogspot.com/ :)Mam nadzieję, że zajrzysz, a oto prolog :)

  Miałam dwadzieścia lat, byłam studentką zarządzania i marketingu i mieszkałam w niewielkiej kawalerce. Czy to było szczytem moich marzeń?
  Mimo, że cała drżałam na myśl o tym, gdzie się znajduję, uśmiechałam się widząc ciekawskie spojrzenia dziewczyn z uczelni. Nie miały własnego życia. Ja uważałam, że nie miały własnego życia. Może miały, ale nie potrafiły go przeżyć tak, jak powinny. Co wieczór wracały do domu, w którym czekali rodzice, chłopak. Co weekend impreza, seks z przypadkowo poznanym chłopakiem. Dlatego nie miałam z nimi wspólnych tematów. Kompletnie nie znałam się na chłopakach, o mężczyznach nie wspominając.

  Nie raz, nie dwa próbowałam się na nie otworzyć. Próbowałam im zaufać, zwierzyć się. Jednak przeszłość kompletnie pokrzyżowała mi plany. Stałam się aspołeczną kreaturą. Nie dotykać. Nie rozmawiać. .... Cierpiałam.
  Studia minęły mi bardzo szybko i tuż po otrzymaniu dyplomu, byłam gotowa podbić stolicę burzą swoich młodzieńczych pomysłów. Największa pomyłka. Młodzieńcze pomysły i dobrze płatna praca, nie idą w parze. Teraz nie liczy się kreatywność i zapał młodych ludzi. Jeśli chcesz mieć dobrą posadę, dobrze opłacalny stołek ,musisz wskoczyć szefowi do łóżka.

  http://dejavuzycia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://undercover-fanfiction.blogspot.com/ zapraszam :) x

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli masz ochotę na połączenie magii z 1D, serdecznie zapraszam Cię na mojego najnowszego bloga : diary-of-a-broken-soul.blogspot.com. Niedawno pojawił się prolog.
  Jeśli zajrzałaś, przeczytałaś i w jakimś stopniu Cię zainteresowałam, liczę na Twoją opinię.
  Pozdrawiam
  xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Nim zdążyłam się głębiej nad tym zastanowić, tuż przed moim nosem zatrzymał się czarny samochód, z którego wysiadła jakaś kobieta. Było ciemno, więc nie widziałam jej zbyt dokładnie. Bez słowa rzuciła w kierunku Louisa kluczyki od auta, które złapał w locie tuż przed swoim nosem.

  - Dzięki, Lottie. – powiedział do kobiety, która odpowiedziała jedynie uśmiechem i weszła do środka – Chodź, odwiozę cię do domu. – rzucił z kolei w moim kierunku, a jego głos zabrzmiał wyjątkowo miękko.
  - Ale… Ja nie mam domu… - wybąkałam totalnie bez sensu jak mazgające się dziecko.
  - To gdziekolwiek. Nie będziesz tu tak siedzieć.


  http://insomnia-fanfiction.blogspot.com/

  .

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej!
  Zapraszam na nowo powstały spis opowiadań o One Direction. Zachęcam do wpisywania się. Liczę na ciebie.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.
  spis-blogow-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ruszyłam z nowym opowiadaniem.
  Krótki opis:
  Zayn budzi się w pustym pokoju i nie ma pojęcia jak się tam znalazł. Ktoś sprawił, że nie pamiętał najbliższej przeszłości. Jak on się tam znalazł i kto za tym wszystkim stoi?
  Zapraszam na nietypowe opowiadanie, bo kryminał/thriller, skrywający wiele tajemnic z Zaynem Malikiem w roli głównej. Proszę o wasze opinie.
  http://criminal-story-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. http://zemsta-uczuc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tworzyli idealną parę, byli dla siebie wszystkim, kochali się mocno. Wszystko zmienił wypadek. On zapadł w śpiączkę. Ona nawet na chwilę nie przestała darzyć go uczuciem, opiekowała się nim i wierzyła, że kiedyś się obudzi. Zdarzył się cud. Chłopak ocknął się z głębokiego snu. Jednak coś się zmieniło. Nie pamiętał jej. Stał się zupełnie inną osobą. Czy odzyska wspomnienia? Pokocha ją ponownie? Czy ich historia skończy się happy endem?

  http://i-love-you-like-never.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń


 11. +
  Pseplasam za spam ♥
  http://livenothingisspeciallysuitable.blogspot.com/p/bohaterowie.html
  ( W skrócie .Harry pogrąża się . Czy uderzenie dziewczyny to nie przesada ? Czy gdy pozna na drodze adwokata i jego córkę , która żyje pełnią życia zmięknie ? Zayn /Harry )

  OdpowiedzUsuń
 12. Serdecznie zapraszam na mojego bloga! :)
  http://come-back-to-london-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 14. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.

  sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com/

  Zapraszam, Paula ♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?
  Serdecznie zapraszam na mojego drugiego bloga, na którym właśnie pojawił się prolog, byłabym przeszczęśliwa, gdybyś na niego wpadła. :)
  whopper-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Czarny anioł. Jak ona mogła się w nim zakochać? tyle bólu i cierpienia jaki jej zadał.
  Człowiek bez uczuć i granic.
  Człowiek, który potrafi zabić z zamkniętymi oczami.
  I wtedy zielone oczy pociemnieją, a ciało opanuje furia...
  Kathleen to dziewczyna z marzeniami. Żyje w swoim poukładanym świecie nikomu nie przeszkadzając. Hmm.. no a może jednak?
  Jedna noc, a jej życie staje się koszmarem.
  Historia w której będzie ból, cierpienie. Dowiesz się co to sens życia, którego Kath już nie rozumiała. po tym wszystkim co On jej zrobił, zagubiła się w ciemnej nocy bólu.
  http://moj-czarny-aniol.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Z góry przepraszam za spam, ale chyba każdy przechodził przez początki w pisaniu.
  Cześć :) Chciałam cię serdecznie zaprosić na niedawno powstałego bloga z opowiadaniem, które piszą dwie autorki. Zajrzyj gdy będziesz miała chwilę, bo możliwe, że to co piszemy od serca cię zaciekawi :)
  http://addiction-hatred-and-passion.blogspot.com/
  Pozdrawiam, życzę udanej niedzieli.
  Mia ♥

  OdpowiedzUsuń
 18. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/

  Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej?
  http://percyiannabeth.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 19. Louis Tomlinson po dwóch latach wyszedł z więzienia. Jak potoczą się jego losy, mając u boku atrakcyjną, prawie przyrodnią siostrę, którą rozkochuje w sobie?

  http://variable-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Dru prowadziła poukładane i owocne życie. Dopóki nie poznała Harry'ego.Jej życie zmieniło się w piekło.
  Szczęście opuściło ją na dobre, kiedy na jej drodze stanął diabeł.
  Czy coś ją uratuje? A może ich życiem zawładną uczucia? Zatrać się w niebezpiecznym świecie Dru i Harry’ego.
  http://killer-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. „- Chodź, chcę ci pokazać mój pokój zabaw. - Szczęka mi opadła. (...) Jasna cholera, to brzmi tak… gorąco. Ale dlaczego pokój zabaw? Jestem zmieszana. - Chcesz pograć na swoim Xboxie? - Zaczyna się głośno śmiać.
  - Nie Diano, nie na Xboxie, nie na Playstation. Chodź .- Wstaje i wyciąga do mnie rękę.”

  Historia niecodziennej pary. On + ona = mieszanka wybuchowa.
  Czy coś z tego wyjdzie?

  Serdecznie zapraszam na http://50-twarzy-graya.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów.

  [blogobranie.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 23. Anna jest kobietą z burzliwą przeszłością, która widzi niestworzone rzeczy. Miesza ze swoją starszą siostrą i matką, bo ojciec odszedł do innej kobiety. Matka dziewczyn jest nieobliczalną kobietą, która nie raz robiła krzywdę swoim dzieciom. Alex wyprowadza się, a Anna zostaje, bojąc się odejść. Siostra przedstawia jej chłopaka, który z czasem okazuje się być jej wybawicielem sprzed dwunastu lat. Anna dowiadując się o tym i o innych zdarzeniach, chce uciec jak najdalej. Jej kuzyn, Harry, wciąż stara jej się pomagać i namówić do odwiedzin u specjalistów, lecz ona odmawia. Z czasem za późno na ratunek i do chodzi do zbrodni. Kto na tym ucierpi? Harry, nowa partnerka ojca, matka, Alex ze swoim chłopakiem, Liamem, czy może Zayn?

  http://pretty-little-anna-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. SPA SPAM SPAM
  Summer&Harry
  Ona ma tajemniczą moc, potrafi zrobić z ogniem naprawdę wiele. Kiedy odkryła co potrafi odsunęła się od ludzi, a oni nie interesowali się nią. Bała się samej siebie, jak to możliwe by w taki sposób, bawić się ogniem? Zamknęła się w sobie i nikomu nie pozwalała zajrzeć głęboko.
  On natomiast od zawsze był popularny i wraz z przybyciem swojej mocy nic się nie zmieniło. Początki były koszmarne, wcale nie potrafił zapanować nad podmuchami wiatru, jednak z czasem nauczył się kontroli i rzadko jej używał. Nikt z jego znajomych nie miał pojęcia o tym, co chłopak potrafił.

  in--my-place.blogspot.com zapraszam! :)x

  OdpowiedzUsuń
 25. Wiem, że może już na to za późno, ale... czy nie chciałabyś pomóc mi w przejściu stażu, zamawiając u mnie zwiastun?
  breath-zamowienia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. [spam]

  Shae była zwykłą nastolatką. Chodziła do szkoły, imprezowała, raniła chłopięce serca. Do czasu...
  Dwa lata wcześniej jej ojciec, policjant, zamknął w więzieniu osiemnastoletniego Zayna Malika. Kiedy w końcu opuścił malutką celę, w jego głowie znajdował się plan doskonały. Plan zemsty. Zayn wiedział, że czułym punktem policjanta Richarda będzie jego osiemnastoletnia córka. Z pomocą swojego zaufanego przyjaciela, Liama Payne`a, porwał młodą Shaę, nie do końca wiedząc ile będzie ją więził. Na pannę Rosen czekać będzie wiele, niekoniecznie miłych, atrakcji ze strony Malika. Z początku czuła do niego nienawiść, jednak potem... Właśnie, co potem? Dowiesz się tego, czytając:
  http://dark-ignorance.blogspot.com/

  ~ C. M.

  OdpowiedzUsuń
 27. Na imprezie dosiada się do dziewczyny tajemniczy chłopak. Zaczynają rozmawiać a gdy Rebekah wraca do domu widzi szokującą rzecz. Ciekawa? Zapraszam
  http://misery-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. frgm, opowiadania:

  Wyobraźcie sobie imprezę na plaży...
  Przypadkiem dostajecie się na jacht którym na przejażdżkę płynie szkolna elita...
  Najprzystojniejsi w szkole chłopacy i najładniejsze dziewczyny, których nienawidzicie...
  Opuszczacie port całkowicie nieświadomi, że nadciąga potężny huragan...
  Cała noc mordęgi, aby przeżyć...
  I wyspa...

  Mam na imię Marika Richardson i jestem więźniem na Bezludnej Wyspie.

  Czy Marika i jej znajomi przetrwają?

  http://desert-island-ff.blogspot.com/

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 29. „Mógłbyś mieć fajną uległą brunetkę. Taką, która by powiedziała „Jak wysoko?” za każdym razem, gdy kazałbyś jej skoczyć, zakładając, rzecz jasna, że wolno by się jej było odezwać. Dlaczego więc ja, Christianie?! Po prostu tego nie rozumiem!"


  Historia niecodziennej pary. On + ona = mieszanka wybuchowa.
  Czy coś z tego wyjdzie?

  Serdecznie zapraszam na http://50-twarzy-crossa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam http://droga-do-sukcesu-jest-zawsze-wbudowie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Pseplasam za spam ♥
  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Historia anorektyczki/ bulimiczki, która po gwałcie zostaje porwana przez króla wyścigów i pewnego siebie chłopaka .
  - głównym bohaterem Louis

  OdpowiedzUsuń
 32. Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.
  Poznaj Candice - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają? Czy jest w ich życiu miejsce na happy end?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. przepraszam za spam:
  Kalifornia. Stan wielu plaż, wysokich fal i wielkich marzeń. Vivian, Mia, Niall, Zayn, Harry i Liam to grupa przyjaciół, którzy kochają surfować. Wydaje im się, że nie ma dla nich żadnego zagrożenia, a mistrzostwa będą należeć właśnie do nich. Wszystko się zmieniło. Do San Francisco przyjeżdża rodzeństwo. Carly i Louis Tomlinson są zaawansowanymi surferami, którzy planują wygrać tegoroczne zawody. Oboje nie przejmują się, że będą musieli rywalizować z innymi świetnymi surferami.
  Co wyniknie ze spotkania się grupy przyjaciół i rodzeństwa Tomlinsonów?
  Czy między uczestnikami zawodów oprócz rywalizacji pojawią się uczucia?
  Dadzą radę utrzymać więzi przyjaźni przy chęci pokonania siebie nawzajem?
  Jak skończy się ta przygoda?
  Zapraszam na pierwszy fan fiction, w którym 1D są surferami!
  http://blue-wave-california.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. http://i-wish-you-loved-me-too.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Może się wydawać, iż w świecie, gdzie to przeciętność wyznacza wszelkie ramy, coś takiego jak magia, nie ma prawa istnieć. Świat zaklęć i tajemnic kryjących się pod zakurzonym dywanem oraz w starych szkatułkach, bywa nie dostępny dla ludzkiego oka. Przynajmniej w założeniu. Czasem okazuje się bowiem, że idealnym przepisem na urozmaicenie codzienności jest wiara w stworzenia, których istnienia nie udokumentowała dotąd żadna ze znanych ksiąg. Zatem, aby nieco oderwać się od szarej rzeczywistości, zechcesz poznać historię pewnej wiedźmy? Osoby, która nieświadomie wplącze się w wojnę pomiędzy dwoma królestwami? Kobietę o niezwykłym darze, walczącą z Przeznaczeniem...?

  Zapraszam: ✖ http://other--than--all.blogspot.com ✖

  OdpowiedzUsuń
 36. Ona niesamowita piękna , kobieta
  On , przystojny milioner
  Czy ich spotkanie było przypadkowe czy zaplanowane
  jeśli jesteś ciekawy -----------> http://doublexfacex.blogspot.com/ Zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam cię bardzo serdecznie na mojego bloga. Mam nadzieję, że ci się spodoba i proszę o szczery komentarz.

  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Kiedy rodzice Elisee giną w pożarze domu, cały świat dziewczyny wali się w gruzach. Na szczęście nie zostaje do końca sama - na jej drodze zjawia się para nowych przyjaciół, którzy zabierają ją do położonego w lesie pałacyku. Szybko okazuje się, że skrywają oni więcej sekretów, niż Elisee mogłaby przypuszczać . Sekretów, które dotyczą bezpośrednio niej samej, a które zrodziły się w świecie odległym o miliardy kilometrów, pełnym tajemniczych stworzeń - gadających wilków, groźnych smoków, błyskotliwych sfinksów...
  Jak dziewczyna odnajdzie się w tej nowej rzeczywistości?
  Dlaczego ogień zabił kogoś, komu niestraszne są płomienie?
  I kim jest tajemniczy mężczyzna z blizną?

  Zapraszam do Szkatułki Marzeń - mojego bloga, gdzie oprócz opowieści zamieszczam również rysunki i prace plastyczne mojego autorstwa :)
  Pozdrawiam!

  http://szkatulka-marzen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. zapraszam do mnie http://the-key-to-your-heart.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 40. "Kiedy deszcz dmie
  Ci w twarz
  A cały świat
  przyczepia się do Ciebie
  Mogłabym zaoferować Ci
  Gorące objecie,
  Byś poczuł moją miłość"
  Niall wraz swoimi przyjaciółmi przyjeżdża na wakacje do słonecznego Miami, w dość nietypowy sposób poznaje tajemniczą blondynkę o imieniu Liv. Życie dziewczyny komplikuje śmiertelna choroba. Na jej nie szczęście los kilka razy styka ich ze sobą. Ich uczucie rodzi się nie spodziewanie. Czy przetrwają wszystkie przeszkody?
  "Mogłabym uczynić Cię szczęśliwym
  Spełnić Twoje marzenia
  Nie ma nic takiego, czego bym nie zrobiła
  Pójdę na skraj świata dla Ciebie
  Byś poczuł moją miłość
  Byś poczuł moją miłość"

  Serdecznie zapraszam na nowe opowiadanie http://www.you-me-andlove.blogspot.com/
  Zachęcam do komentowania i wyrażania swojej opinii. Pozdrawiam i przepraszam za spam xx.

  OdpowiedzUsuń
 41. Zeszłoroczne wakacje były dla Savannah czymś pięknym. Na nich poznała starszego od siebie o trzy lata Harry'ego. Przez dwa miesiące oprowadzała go po swojej rodzinnej Barcelonie i pomagała w robieniu najciekawszych dla 'New York Times'a' zdjęć. Niestety wraz z rozpoczęciem września musieli się rozstać. Początkowo mili ze sobą kontakt jednak wsyzstko zaginęło po dość długim czasie. Dziewczyna nie mogła się otrząsnąć po jego stracie, jednak długi i wyczerpujący rok nauczył ją tego, by nieufać chłopcom.
  Teraz spotykają się ponownie. Tylko, że ty razem są to inne i trudne dla obojga okoliczności. Przez wypadek, mający miejsce w październiku 2012 Harry stracił pamięć i miał jedynie przebłyski tamtych dwóch miesięcy spędzony z Sav. Niestety jej tam nie ma. Czy ich drogi ponownie się połączą? Czy znowu będą mieli otwarte dla siebie serca?

  you-were-my-dream-my-wold.blogspot.com

  Przepraszam za spam i pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. you-were-my-dream-my-world.blogspot.com

   Usuń
 42. http://uncivil-ann-fanfiction.blogspot.com/

  Jak byś się czuł gdybyś przez jednego, zasranego policjanta musiał spędzić w więzieniu trzy lata?
  Trzy lata w celi, byłbyś zły prawda? Każdy by był, a tym bardziej on..
  Louis Tomlinson to diler narkotykowy. Po trzyletniej odsiadce wychodzi na wolność i jedyne czego pragnie to zemsta. Jego plan jest prosty : chce porwać córkę policjanta, który go złapał - Evie.

  OdpowiedzUsuń
 43. Wszystko jest inne niż wcześniej.

  Dziś już nie przyjaźnimy się z osobami z którymi mieliśmy się przyjaźń na zawsze.

  Kochamy zupełnie inne osoby niż kiedyś.

  I wszystko jest inne.

  Nie umiem powiedzieć czy na lepsze ,czy na gorsze.

  Po prostu inne.

  Opowiem o Lenie która ucieka od nieodwzajemnionej miłości. Czy uda jej się zapomnieć o tych wszystkich latach spędzonych z nimi na rzecz cierpienia? Czemu nie. W końcu nie powinna się w nim zakochiwać. Nie w nim.

  Zapraszam na moje pierwsze opowiadanie : from-dreams-to-the-stars.blogspot.com

  Miley xx

  OdpowiedzUsuń
 44. Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ?
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Rachel jest dwudziestoletnią mieszkanką Atlanty. Straciła rodziców w wieku lat osiemnastu i od tamtej pory mieszka sama. Wraz z nimi straciła swoją jedyną wielką miłość - Andiego. Po dwóch latach wciąż nie potrafi się pozbierać po stracie, jednak z czasem życie zaczyna jej się znów układać. Nie na długo jednak. Po pewnym czasie znów spadają na nią wszelkie problemy i... On. Przede wszystkim On.

  Serdecznie zapraszam na www.love-in-atlanta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 46. "Co by było gdyby...?"
  Znajome pytanie powtarzane praktycznie codziennie, ale nie wiadomo ile by się zrobiło, ono nie zostanie uniknione. Ros Moore, zwykła nastolatka, chodząca do zwykłej szkoły i mające zwykłe życie. Przynajmniej, tak właśnie myślała.. Mając nadzieję, na lepszą przyszłość, nie może odciągnąć się od przeszłości, która idzie za nią krok w krok, nie dająca o sobie zapomnieć praktycznie każdego dnia. Dostając drugą szansę i o wiele lepsze warunki w nowej rodzinie, chce zacząć wszystko od nowa. Jednak już pierwszego dnia szkoły staje pod ostrzałem uczniów Stamford High School. Między innymi Louisa Tomlinsona, uważającego się za najważniejszego i lepszego od innych. Zamieszany kilka lat wcześniej z narkotykami, przez co zapłacił za to wysoką cenę. Jednak i w jego przypadku dawne życie, które chce uniknąć, staje przed nim niczym mur.
  Czy Ros i Louis odnajdą cel w życiu? Czy przestaną myśleć o tym co było i będą kierować się tym co ma być i będzie? Czy pomogą sobie nawzajem? A może nadal będą na linii wroga?
  Więcej dowiesz się w opowiadaniu Look After You.
  Serdecznie zapraszam do czytania i komentowania na: nosmilenolove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  http://come-back-to-london-fanfiction.blogspot.com/2013/10/rozdzia-11.html
  Liczę na szczery komentarz :))

  OdpowiedzUsuń
 48. SPAM
  Ona: miła i nieśmiała dziewczyna z dobrej, bogatej rodziny.
  On: typowy Bad Boy ogarnięty żądzą zemsty na JEJ rodzinie.
  Co się stanie, gdy niespodziewanie między tym dwojgiem pojawi się miłość? Jak bardzo zmieni się ich dotychczas spokojne życie?
  Zapraszam na http://another-wworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 49. FOLLOW YOUR HEART

  Dwójka przyjaciół, w młodości wybiera się w podróż dookoła świata. Za ich przyjaźnią, tak naprawdę kryje się wielka miłość. Niestety na jego drodze pojawia się ktoś inny i ich drogi rozchodzą się. Po latach dzieci zaciekawione wspomnieniami, zapiskami również wyruszają w taką podróż, samotnie.
  Los chce, aby się poznali.
  Zapraszam serdecznie na http://followyourheart-ff.blogspot.com/ ! :)

  OdpowiedzUsuń
 50. zapraszam na świetnego bloga :http://we-live-to-love.blogspot.com/ zapraszam , rozdział 13 już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Samotność, narkotyki, uczucie. Nowe opowiadanie o Zaynie Maliku. Zapraszam http://destructionindarkness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Nadchodzi wojna, na którą czekano lata. Ludy ze wschodu zaczynają umierać, a Państwo Środka zaczyna osiągać swój cel. Opowieść o wojnie z wątkami miłości, przyjaźni i nienawiści... http://zapomniana-kraina-noverloan.blogspot.com/

  ~*~

  Niby zwykłe miasteczko...
  Zwykła rodzina...
  Zwykła szkoła...
  Niezwykły chłopak...
  ALBIS - nadchodzi zemsta ...
  http://tajemnicza-ofiara.blogspot.com/

  Co do drugiego bloga to dopiero się rozkręcam, więc proszę o wyrozumiałość ;D

  OdpowiedzUsuń
 53. Charlotte Wilson to młoda dziewczyna, która traci matkę. Wraz z ojcem i młodszą siostrą opuszczają Manhattan i wyprowadzają się do Londynu. Niespodziewanie sąsiadem jej nowego domu okazuje się niesamowicie przystojny Zayn Malik. Chłopak wprowadza ją w swoje towarzystwo, w swój cały świat. Po drodze wiele może się wydarzyć. Być może nawet te dwójkę połączy silna, niekończąca się miłość ?

  http://how-long-will-i-love-youu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 54. Co się dzieje, kiedy z czasem sobie zapominasz o wielu ważnych sprawach? O bólu jaki przeżyłeś? Problemach z jakimi się zmagałeś? Najcudowniejszych wspomnieniach jakie miałeś? Miłości swojego życia? Przyjaźni? Rodzinie? A nawet o tym kim jesteś? Co jeśli to wszystko, zgubiłeś w otchłani swojej pamięci nie z własnej winy? Kiedy układasz sobie życie na nowo, wszystko nagle wraca. Wszystkie wspomnienia, ból i cierpienia. To czego nie chciałeś pamiętać i to co chciałeś. Co się stanie kiedy pamięć powróci na nowo, a przez to pojawią się komplikacje i wiele tajemnic do odkrycia?

  ,, Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie, pamięć jest twoim panem’’.

  Dzisiaj po ponad dwóch miesiącach nieobecności na blogosferze, założyłam nowego bloga i zaczęłam pisać nowe opowiadanie, oczywiście o 1D. Dlatego też, chciałabym Cię na nie zaprosić, ponieważ czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Bez nich ono nie miałoby sensu. Nie wiem co więcej mam napisać, żeby zaciekawić, a nie zdradzić wszystkiego, co zostanie niedługo wyjaśnione w rozdziałach, więc jedynie poproszę Cię, abyś zajrzała, przeczytała i jeśli Ci spodoba, została ze mną na dłużej. Liczę na szczerą opinię oraz to, że w ogóle do mnie zajrzysz. Zachęcam do dodawania się do obserwatorów. Przepraszam za spam i życzę miłego dnia!

  http://now-is-all-we-got.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Z góry przepraszam za spam, który pozostawiam, ale pragnę jakoś rozpowszechnić bloga, którego dopiero co założyłam. Jeśli Ci to przeszkadza - zignoruj to lub usuń :)

  "Ona - nieśmiała i w swoim rodzaju wyjątkowa.
  On - inny niż wszyscy, nadzwyczajny.
  Praktycznie dzieli ich wszystko, teoretycznie nic ich nie łączy.
  Dla nich każdy dzień jest początkiem nowego wyzwania. Początkiem nowych problemów, którym obydwoje muszą stawiać czoła.
  Nic nie dzieje się bez powodów, a upadek oznacza odwagę. Natomiast los daje im pole do manewrów w świecie, w którym nic normalne nie jest.
  Żyją w dwóch różnych światach. On ma swój, nienormalny, o którym nikt nie wie, a ona? Szara rzeczywistość, pokryta codzienną rutyną.
  A ich losy napotkają się na siebie w najbardziej niebezpiecznym momencie...
  Może połączy ich zakazane uczucie, a może po prostu ktoś zginie..."
  http://fall-means-courage.blogspot.com/
  Aurora :)

  OdpowiedzUsuń
 56. http://the-black-side-of-darkness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Bardzo serdecznie zapraszam do zaglądnięcia na | http://podstrona-viv.blogspot.com/p/moje.html |. Viv jest utalentowaną pisarką i szuka oddanych czytelników. Na pewno wśród jej twórczości znajdziesz coś dla siebie. Kto wie może i skomentujesz :)

  http://ciemnosc-wciaz-sie-ukrywa.blogspot.com/
  Kiedy Zayn dowiaduje się, że pozostał mu tylko miesiąc życia, załamuje się. Ból codziennie przybiera na sile i kiedy czuje, że dłużej nie wytrzyma, wyjawia swoim przyjaciołom prawdę. Widzi na ich twarzach wymalowany ból oraz smutek. Czy to wydarzenia pokaże pozostałej czwórce, że nie warto źle ocenia ludzi nie znając ich tajemnic ? Czy pomogą mu się pogodzić ze śmiercią ? Jaka będzie zapłata za ich tok myślenia ?

  OdpowiedzUsuń
 58. Serdecznie chciałabym zaprosić cię na moje nowe fanfiction z Lou Tomlinsonem. Mam nadzieję, że ci się spodoba i zostawisz po sobie komentarz ze szczerą opinią. Jeśli interesuje się fabuła, została utworzona specjalna zakładka właśnie z opisem opowiadania.

  Ciepło pozdrawiam i zapraszam!
  Andrea.

  [ forgiveness-fanfiction.blogspot.com ]

  OdpowiedzUsuń
 59. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 60. Mogłabym wkleić tutaj wyklepaną formułkę, ale po co... Nie wiem jak zachęcić do przeczytania swojej historii.
  Mam mówić, że jest pisana sercem? Ale po co, to chyba logiczne, jeśli piszę o sobie. Mam mówić, że występują w niej wielcy One Direction? Ale po co, skoro wszędzie ich na pęczki? Mam mówić ile w życiu mi się nie powiodło? Ale po co, skoro chwilowo jest dobrze, a czerpać należy z chwili. Mam kłamać, że każdemu się spodoba? Ale po co, gdyż nie wszystkich interesuje los dziewiętnastoletniej idiotki lvl expert i jej genialnych przyjaciółek, które wtryniają się wszystkim w ich światy? No właśnie... Te dwa światy, zmieniające Zayna, pozostawiające mnie bezbarwną. Miłość powinna przetrwać wszystko, ale czy to miłość? Wierzę w nas całym sercem, jednak pamiętam o jednej, prostej zasadzie... Miłość nie zawsze prowadzi do namiętności... Co będzie się działo te miliardy kilometrów od Londynu, my trzy, zamknięte w jednej rezydencji z piątką chłopaków? My trzy wystawione na próbę, my trzy na krawędzi pomiędzy normalnością, a całkowitą karuzelą... Prawda jest taka, że ja... że ja się boję... Jednak jak sobie posłałam tak się wyśpię... Teraz mam już na sobie pidżamkę i mogę próbować... Życzcie mi powodzenia...
  Gwen
  http://all-times-enclosed-inthis-one.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 61. Serdecznie zapraszam na bloga poświęconemu problemom. Jak sobie z nimi radzić, co zrobić by znów być szczęśliwym.
  Przeszłam w życiu trudny okres. Wiem co to znaczy "mieć coś na sercu".
  Jeśli nie masz problemów. Bezgranicznie się cieszę, ale i tak zapraszam. Na moim blogu będą umieszczane posty tematyczne o życiowych, po prostu ludzkich sprawach.

  http://mamy-problemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 62. Zapraszam na oczyszczona.blogspot.com , mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie i pomożesz rozwinąć się w blogosferze.
  Pozdrawiam cieplutko w te mroźne, zimowe dni. : dd

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam na opowieść o zagubionej dziewczynie walczącej z przeciwnościami losu- stawką są jej marzenia
  http://who-can-say-where-the-days-goes.blogspot.com/
  *przepraszam za spam*

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam na mój blog http://onenightzayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 65. Lubisz czytać imaginy o 1D? Jeżeli tak to mam bloga odpowiedniego dla Ciebie. Trzy autorki, trzy różne style pisania, wspaniałe imaginy.
  Tak więc zapraszam na http://one69direction69.blogspot.com/. Na pewno nie pożałujesz.

  OdpowiedzUsuń
 66. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na prolog na http://we-are-secret.blogspot.com/ :D Dopiero zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 68. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 69. dasz-rade-a-ja-ci-pomoge-zayn.blogspot.com

  Zapraszam na tego bloga!
  Zoey straciła swoją rodzinę i teraz nie potrafi już cieszyć się swoim życiem. Olewa znajomych, przyjaciółkę, nie zależy jej na ocenach
  Czy ktoś pomoże jej uporać się z przeszłością?
  Czy to wogóle jest możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 70. Dziewczyna. Polka. Jedzie razem z "wujem" do Wielkiej Brytanii. Spotyka chłopaków. Zmienia się. Na lepsze? A może na gorsze? Dalszy ciąg wydarzeń zmusza ją do opuszczenia kraju, czy znajdzie miłość, czy będzie szczęśliwa i co przygotuje dla niej los. Na pewno nie słodkie rzeczy.
  Jeśli chcesz się dowiedzieć jej dalszych losów czytaj:
  http://the-beginning-of-a-better-tomorrow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam do mnie:

  dasz-rade-a-ja-ci-pomoge-zayn.blogspot.com

  Zoey w jednej chwili straciła wszystko. Dom. Rodzinę.
  Od tej pory zamknęła się w sobie, nie potrafi cieszyć się życiem, odwraca się od znajomych, nienawidzi swojej ciotki, opuszcza się w szkole...
  I czy ktoś pomoże jej się z tym uporać? A może będzie musiała poradzić sobie z tym sama?

  Jeżeli Cię zaciekawiłam to serdecznie zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 72. Zapraszam!
  1. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  2. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przewarzy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. http://reality-with-bit-of-magic.blogspot.com/
  Grace jest nastolatką pogrążoną w depresji z powodu problemów rodzinnych i braku życia towarzyskiego, jej życie się zmienia, kiedy próbuje odebrać sobie życie. Dziewczyna staje się inna pod wieloma względami, choćby sam fakt, że staje się Aniołem Stróżem i wcale jej się to nie podoba, jako, że przez całe życie była ateistką, trudno jej uwierzyć, że teraz będzie służyć samemu Bogu, w uratowaniu ludzi podobnych do niej samej przed jej zmianą. Wszystko komplikuje się, kiedy ojciec w złości wysyła ją do szkoły wojskowej. Czy Grace zmieni nastawienie do życia? Czy będzie starała się umrze, a może odnajdzie nadzieję na lepsze jutro? Może dziewczyna podda się, widząc, że rodzina nadal pozostała taka sama, pomimo jej próby samobójczej?

  OdpowiedzUsuń
 74. Kocham moje lalki,

  i one kochają mnie.

  Jest Juliet,

  Jest Sarah,

  Jest Evie,

  Jest Macy,

  Jest Liz,

  Jest Jess,

  Jest Kylie,

  Jest Anna,

  Jest Lola,

  Ale to nie to.

  Potrzebuję jej.

  Potrzebuję

  Holly.

  Zapraszam na pełną emocji opowieść o Holly i Harry'm na : http://dollhouse-harry-styles-tlumaczenie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń