Kim jestem?


            Witam serdecznie na moim blogu – miejscu, gdzie daję upust swojej wyobraźni.
Jestem dziewiętnastoletnią dziewczyną z głową pełną marzeń i wciąż próbuję odnaleźć swoje miejsce na tym świecie, co z dnia na dzień wydaje mi się coraz trudniejsze.

Uwielbiam czytać. Przenosić się do innej rzeczywistości i przeżywać wszystko razem z bohaterami lektur. Nie potrafię zliczyć, ile książek przeczytałam w swoim krótkim dziewiętnastoletnim życiu i trudno mi powiedzieć również, dlaczego tak właściwie sama zaczęłam pisać. Ale wiem jedno - kocham to. Nie ma w tym nic skomplikowanego. Uwielbiam siadać przed komputerem i dać się ponieść wyobraźni. Mieć kontrolę nad życiem bohaterów, pilotować ich kroki, decyzje. Jednak przede wszystkim pragnę pisać coś, co sama chciałabym czytać.

Jestem fanką wielu książek, filmów, seriali, czy też muzyków. Mam „obsesję” na punkcie kilku „celebrytów”, co zapewne zdarza się każdej nastolatce. Uwielbiam łączyć ze sobą sprzeczności, sprawiać, że słowo „niemożliwie” przestaje istnieć. Ubóstwiam mężczyzn z plakietką „czarny charakter” (to takie typowe dla kobiet!). Jestem również ogromną fanką dobrego kina. Jeśli już jakiś film naprawę mi się spodoba, potrafię oglądać go bez końca, powtarzając przy tym (niczym zaklęta) większość dialogów. Gdy mam trochę wolnego czasu, to staję się ninją. Oczywiście, pod czujnym okiem moich znajomych, którzy nigdy nie pozwalają mi działać w pojedynkę.

Przyznaję się, jestem typową kobietą - kocham zakupy, plotki i wspomniane „czarne charaktery”. Ale pomiędzy plotkami i wypatrywaniem czarnych charakterów znajduję jednak czas na pisanie, dzięki któremu całkowicie odrywam się od codzienności i muszę przyznać, że cholernie mi się to podoba.

Charlie 


1 komentarz: